• BudúcnosťZelená strecha
   

  Maximálny dôraz na životné prostredie,
  ekológiu a energetickú efektívnosť.

 • Skúsenostistrešné a stavebné izolácie 

  Viac ako 20-ročné skúsenosti
  v oblasti strešných a stavebných izolácií

 • KvalitaKvalita hyroizolácií

  2 300.000 metrov štvorcových
  prevedených izolácií


Certifikát ISO 9001 LL-C


Certifikát ISO 14001 LL-C

TECHNICKÝ A SKÚŠOBNÝ ÚSTAV STAVEBNÝ TECHNICKÝ A SKÚŠOBNÝ ÚSTAV STAVEBNÝ

Vízie a hodnoty

VÍZIA

Chceme sa stať najväčším poskytovateľom stavebných izolácií a riešení pre ploché strechy na Slovensku.


HODNOTY

 • Zákazníci

Zákazníci sú pre nás najdôležitejší. Snažíme sa napĺňať heslo: náš zákazník, náš pán, nášho zákazníka si ceníme a jeho spokojnosť je pre nás prvoradá. Zároveň si uvedomujeme, že práve oni sú tí, kto rozširuje naše dobré, či zlé meno.

 • Zamestnanci

Sme si vedomí, že najväčšou hodnotou našej spoločnosti sú naši zamestnanci. Snažíme sa vytvárať čo najlepšie pracovné prostredie, zvyšovať efektivitu ich práce a správnym spôsobom motivovať. Zároveň požadujeme, aby zdieľali rovnaké hodnoty ako naša spoločnosť.

 • Realizácie

V našich realizáciách sa vždy snažíme poskytnúť technicky najkvalitnejšie riešenie. Vyznávame názor, že kvalita prevedenej práce nezávisí od materiálu a tým dokážeme byť dostupní pre každého zákazníka.

 • Predaj

Pri predaji materiálov sa za každých okolností správame k zákaznikovi prívetivo a snažíme sa mu poradiť. Zároveň máme záujem ponúknuť širokú škálu materiálov pre každého zákazníka.

 • Spoločnosť

My, zamestnanci firmy Mediderma s.r.o. sme spolu oveľa silnejší ako každý jeden z nás osamote. Vieme, že spolu dokážeme naše ciele dosiahnuť oveľa rýchlejšie, lepšie a aj ten najzložitejší problém dokážeme vyriešiť. Zároveň sa snažíme vychádzať jeden druhému v ústrety a pomáhať si. Uvedomujeme si, že všetci ťaháme za jeden povraz. Chceme aby nás ľudia poznali ako spoločenstvo, ktoré sa stará o svojich zákazníkov a o svoju spoločnosť.

 • Práca

Našou prácou sa chceme snažiť vytvoriť zisk, ktorý chceme preinvestovať do rastu našej spoločnosti, nášho firemného prostredia a zlepšenia pracovných podmienok. Chceme aby investície boli efektívne a zvýšili náš pracovný výkon, umožnili nám pracovať s najnovšími metódami a technológiami. Zároveň sa zaväzujeme, že sa budeme vzdelávať a sledovať vývojové trendy v našom odbore.

 • Spoločenská zodpovednosť

Tak ako nám záleží na rozvoji a neustálom zlepšovaní prostredia našej firmy, tak isto nám záleží na našom okolí. Chceme byť dobrými a zodpovednými občanmi nášho spoločenstva, chceme byť zodpovední k životnému prostrediu a našou prácou chceme prispieť k prosperite a harmónii.

Nenašli ste čo ste hľadali? Ozvite sa nám:

kuth@mediderma.sk
+421 905 231 045

Kontakty

Dlhá 118, 949 01, Nitra
Mobil +421 905 231 045
Email  kuth@mediderma.sk