0
Založené
0
Spokojných zákazníkov
0 milióny
m2
0 +
Rokov skúseností

VÍZIE A HODNOTY

VÍZIA

Chceme sa stať najväčším poskytovateľom stavebných izolácií a riešení pre ploché strechy na Slovensku.

HODNOTY

Zákazníci

Zákazníci sú pre nás najdôležitejší. Snažíme sa napĺňať heslo: náš zákazník, náš pán, nášho zákazníka si ceníme a jeho spokojnosť je pre nás prvoradá. Zároveň si uvedomujeme, že práve oni sú tí, kto rozširuje naše dobré, či zlé meno.

Zamestnanci

Sme si vedomí, že najväčšou hodnotou našej spoločnosti sú naši zamestnanci. Snažíme sa vytvárať čo najlepšie pracovné prostredie, zvyšovať efektivitu ich práce a správnym spôsobom motivovať. Zároveň požadujeme, aby zdieľali rovnaké hodnoty ako naša spoločnosť.

Realizácie

V našich realizáciách sa vždy snažíme poskytnúť technicky najkvalitnejšie riešenie. Vyznávame názor, že kvalita prevedenej práce nezávisí od materiálu a tým dokážeme byť dostupní pre každého zákazníka.

Predaj

Pri predaji materiálov sa za každých okolností správame k zákaznikovi prívetivo a snažíme sa mu poradiť. Zároveň máme záujem ponúknuť širokú škálu materiálov pre každého zákazníka.

Spoločnosť

My, zamestnanci firmy Mediderma s.r.o. sme spolu oveľa silnejší ako každý jeden z nás osamote. Vieme, že spolu dokážeme naše ciele dosiahnuť oveľa rýchlejšie, lepšie a aj ten najzložitejší problém dokážeme vyriešiť. Zároveň sa snažíme vychádzať jeden druhému v ústrety a pomáhať si. Uvedomujeme si, že všetci ťaháme za jeden povraz. Chceme aby nás ľudia poznali ako spoločenstvo, ktoré sa stará o svojich zákazníkov a o svoju spoločnosť.

Práca

Našou prácou sa chceme snažiť vytvoriť zisk, ktorý chceme preinvestovať do rastu našej spoločnosti, nášho firemného prostredia a zlepšenia pracovných podmienok. Chceme aby investície boli efektívne a zvýšili náš pracovný výkon, umožnili nám pracovať s najnovšími metódami a technológiami. Zároveň sa zaväzujeme, že sa budeme vzdelávať a sledovať vývojové trendy v našom odbore.

Spoločenská zodpovednosť

Tak ako nám záleží na rozvoji a neustálom zlepšovaní prostredia našej firmy, tak isto nám záleží na našom okolí. Chceme byť dobrými a zodpovednými občanmi nášho spoločenstva, chceme byť zodpovední k životnému prostrediu a našou prácou chceme prispieť k prosperite a harmónii.

Potrebujete poradiť ?

+421 905 231 045

mediderma@mediderma.sk