+421 905 231 045     kuth@mediderma.sk

Kategórie
Skip Navigation Links > Realizácie > Služby > Montáž strešných svetlíkov

Strešné svetlíkySvetlíky VELUX     

Nové dizajnové svetlíky VELUX

Nové dizajnové svetlíky VELUX presvietia každý interiér pod plochou strechou. Prepustia dovnútra až o polovicu viac denného svetla než svetlíky predchádzajúcej generácie, takže už nebude potrebné cez deň svietiť. A keď zdvihnete hlavu, uvidíte len sklo a oblohu, pretože všetko ostatné zostane diskrétne ukryté v ráme. Vrátane zrolovanej rolety, ktorá sa v lete postará, aby doma nebolo svetla a tepla zo slnka až príliš. Alebo vrátane motoru, ktorý svetlík otvorí pre jednoduché a rýchle vetranie. Ktorý svetlík VELUX novej generácie bude pre vás ten pravý: dizajnový svetlík s plochým, alebo radšej so zaobleným sklom?

Svetlík VELUX plochý    Svetlík VELUX zaoblený    Svetlík VELUX

                 

 

     

Svetlíky pre ploché strechy poskytujú prirodzené osvetlenie, odvod dymu a tepla-vetranie priemyselných hál, obytných a kancelárskych priestorov. Sú vhodné pre novostavby aj rekonštrukcie. Poskytujeme široký sortiment menovitých veľkostí, rôzne riešenia a kombinácie. V záujme ponúknuť komplexné riešenia pre ploché strechy spolupracujeme s poprednými európskymi výrobcami strešných svetlíkov.

Strešné svetlíky v našej ponuke plnia funkcie osvetlenia, odvetrania a zariadenia na odvod dymu a tepla (ZODT).

 

BODOVÉ SVETLÍKY

Referencie strešné svetlíky a odvody dymu a tepla

Newsletter

Sledujte nás na

Mobilná verzia

Mám záujem o *
Veľkosť projektu:
Mesto:
Detailné informácie:
Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Telefónne číslo: *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely portálu turtle.sk na dobu neurčitú.

Všetky práva vyhradené © 2018 - 2022 MEDIDERMA spol. s r. o. / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x