+421 905 231 045     miroslav.kuth@mediderma.sk

Kategórie

Bauder

So spoločnosťou Bauder spolupracujeme od roku 1999, čo nás robí ich najstarším partnerom na Slovensku. Spoluprácu sme začali asfaltovými pásmi a neskôr sme do portfólia pridali aj PVC a TPO fólie spolu s PIR doskami a zelenými strechami.

Okrem dodávky materiálov zahrňuje naša spolupráca aj organizovanie každoročných preškoľovaní našich vlastných zamestnancov a externých realizátorov. Zároveň organizujeme školenia aj pre záujemcov, ktorí by chceli začať pracovať s produktmi spoločnosti Bauder, poprípade sa o nich dozvedieť viac.

V roku 2017 sme absolvovali ako prvá slovenská firma školenie TÜV v nemeckom meste Schwepnitz, podľa nemeckých štandardov TÜV SÜD. Pre Bauder sme sa týmto pádom stali realizačným partnerom najvyššej priority, čo dokazujú aj získané certifikáty. To znamená, že ak si niekto vyberie systém Bauder, pri realizácii našou firmou a v súlade s normami TÜV je možná záruka až do výšky 25 rokov.

Newsletter

Sledujte nás na

Mobilná verzia

Mám záujem o *
Veľkosť projektu:
Mesto:
Detailné informácie:
Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Telefónne číslo: *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely portálu turtle.sk na dobu neurčitú.

Všetky práva vyhradené © 2018 - 2022 MEDIDERMA spol. s r. o. / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x