+421 905 231 045     miroslav.kuth@mediderma.sk

Kategórie

Firestone EPDM a TPO

So spoločnosťou Firestone spolupracujeme od roku 1994 a sme ich najstarším a momentálne jediným partnerom na Slovensku. Rovnako, ako ich systémy montujme, predávame aj materiál.

Politika kvality spoločnosti Firestone je veľmi striktná a pokiaľ realizátor nie je každoročne preškolený, systém nemá dovolené realizovať. Ak však zrealizoval viac ako 3 projekty za predošlú sezónu, môže dostať certifikát.

Záujmom našej spoločnosti však je ponúkať našim zákazníkom čo najvyššiu kvalitu a preto preškolujeme našich zamestnancov každý rok. Vďaka tomu vieme ponúknuť nadpriemernú kvalitu a netradičné riešenia.

Okrem certifikátu z každoročných školení vlastníme aj certifikát TSÚS typu A pre EPDM aj TPO, čo je najvyššie možné objektívne ohodnotenie stavebnej činnosti na Slovensku. Na Slovensku sme jedinou spoločnosťou, ktorá vlastní certifikát typu A pre EPDM a TPO.

Newsletter

Sledujte nás na

Mobilná verzia

Mám záujem o *
Veľkosť projektu:
Mesto:
Detailné informácie:
Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Telefónne číslo: *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely portálu turtle.sk na dobu neurčitú.

Všetky práva vyhradené © 2018 - 2022 MEDIDERMA spol. s r. o. / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x