+421 905 231 045     kuth@mediderma.sk

Kategórie

Systémy Dryvit

Dryvit OutsulationDryvit Outsulation

Dryvit OutsulationDryvit OutsulationSystém Dryvit Outsulation je na báze 100% modifikovaných akrylátov. Vyniká svojou pružnosťou, tým zabraňuje vzniku mikrotrhlín vplyvom striedania teplôt. Pre svoju značnú oderuvzdornosť sa nepoškodí štruktúra ani farba omietky. Povrchová vrstva omietky zabraňuje prenikaniu vody k podkladu a pri znečistení je možné fasádu ľahko umyť. Vytvára skutočnú bariéru proti vetru a dažďu. Fasáda si dlhodobo zachová čistý vzhľad, vďaka americkému patentu zabraňujúcemu usádzaniu mikroskopických prachových častíc. Systém chráni vonkajšie steny budovy od chladu v zime, ako aj od teploty v lete.

Dryvit Drysulation

Dryvit DrysulationSystém Drysulation je vyrobený na báze minerálnych komponentov. Medzi jeho výhody patrí dobrá paropriepustnosť, odolnosť proti vzniku pliesní a výkvetov, odolnosť voči atmosferickým vplyvom a kyslým dažďom.K dispozícii je pre zákazníka výber zo širokej rady farebných odtieňov omietok a fasádnych náterov, vrátane rôznych štruktúr omietok.

Dryvit Roxsulation

Dryvit RoxsulationSystém je založený z nehorľavých minerálnych materiálov a minerálnej vlny ako tepelného izolantu. Nehorľavé komponenty systému spĺňajú protipožiarne kritéria a preto je systém doporučený pre budovy so zvýšenými nároky na požiarnu ochranu, prípadne pre budovy, kde je kladený i nárok na akustickou izoláciu.

Dryvit Outsulation SLK

Dryvit Outsulation SLKV systéme Outsulation SLK sú použité silikátové omietky s kremičitým kamenivom so spojivom na báze vodného draselného skla. Silikátový systém zaistí fasáde estetický vzhľad a súčasne tvorí dokonalú ochranu pred atmosférickým znečistením. Omietky uvedeného systému vynikajú svojou paropriepustnosťou, odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

Dryvit Roxsulation SLK

Dryvit Roxsulation SLKSystém je založený z nehorľavých minerálnych materiálov a minerálnej vlny ako tepelného izolantu a silikátovej omietky ako finálnej vrstvy zatepľovacieho systému. Nehorľavé komponenty systému spĺňajú protipožiarne kritéria a preto je systém doporučený pre budovy so zvýšenými nároky na požiarnu ochranu, prípadne pre budovy, kde je kladený i nárok na akustickou izoláciu. Výhodou systému je paropriepustnosť, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a UV žiareniu.

Ultra – Tex

Ultra – TexSystém Ultra-Tex je výnimočný vo svojej všestrannosti, umožňuje zmeniť vzhľad fasády. Vďaka použitiu špeciálnych šablón a akrylátových materiálov, umožňuje vytvorenie vzhľadu kameňa, tehly štvorcov a pod.

Umožňuje neohraničené možnosti, dovoľuje s úspechom zmeniť vzhľad každého typu steny v exteriéri a v interiéri. Vďaka svojej ľahkosti môže byť použitý ako ukončujúca vrstva zatepľovacieho systému.

Ultra – Tex Ultra – Tex Ultra – Tex Ultra – Tex Ultra – Tex

Mozaikové omietky

Ameristone a Stonemist sú omietky na báze 100% modifikovaného akrylátu, imitujúce prírodný kameň pripravené k okamžitému použitiu do exteriéru a interiéru. Môžu sa použiť v systéme zateplenia ako konečná úprava vonkajších stien. Na ich povrch sa doporučuje aplikovať uzavierací náter Seal Clear. Sú to produkty stálofarebné, odolné voči zanášaniu nečistôt a tvorbe pliesní a UV žiareniu.

Ameristone T je mozaiková omietka zložená z akrylátového transparentného spojiva a prírodného kameniva. Dokonale imituje vzhľad brizolitu.

Mozaikové omietky Mozaikové omietky Mozaikové omietky Mozaikové omietky Mozaikové omietky Mozaikové omietky

Referencie zatepľovanie a fasády

Newsletter

Sledujte nás na

Mobilná verzia

Mám záujem o *
Veľkosť projektu:
Mesto:
Detailné informácie:
Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Telefónne číslo: *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely portálu turtle.sk na dobu neurčitú.

Všetky práva vyhradené © 2018 - 2022 MEDIDERMA spol. s r. o. / Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x