0
Od roku
0
Spokojných zákazníkov
0 milióny
m2
0 +
Rokov skúseností

SYSTÉMY DRYVIT

BORY HOME

SLUŽBY

Dryvit Outsulation

Systém Dryvit Outsulation je na báze 100% modifikovaných akrylátov. Vyniká svojou pružnosťou, tým zabraňuje vzniku mikrotrhlín vplyvom striedania teplôt. Pre svoju značnú oderuvzdornosť sa nepoškodí štruktúra ani farba omietky. Povrchová vrstva omietky zabraňuje prenikaniu vody k podkladu a pri znečistení je možné fasádu ľahko umyť. Vytvára skutočnú bariéru proti vetru a dažďu. Fasáda si dlhodobo zachová čistý vzhľad, vďaka americkému patentu zabraňujúcemu usádzaniu mikroskopických prachových častíc. Systém chráni vonkajšie steny budovy od chladu v zime, ako aj od teploty v lete.

Dryvit Drysulation

Systém Drysulation je vyrobený na báze minerálnych komponentov. Medzi jeho výhody patrí dobrá paropriepustnosť, odolnosť proti vzniku pliesní a výkvetov, odolnosť voči atmosferickým vplyvom a kyslým dažďom.K dispozícii je pre zákazníka výber zo širokej rady farebných odtieňov omietok a fasádnych náterov, vrátane rôznych štruktúr omietok.

BORY HOME
BORY HOME
BORY HOME

Dryvit Roxsulation

Systém je založený z nehorľavých minerálnych materiálov a minerálnej vlny ako tepelného izolantu. Nehorľavé komponenty systému spĺňajú protipožiarne kritéria a preto je systém doporučený pre budovy so zvýšenými nároky na požiarnu ochranu, prípadne pre budovy, kde je kladený i nárok na akustickou izoláciu.

 
BORY HOME
BORY HOME
BORY HOME
BORY HOME

Dryvit Outsulation SLK

V systéme Outsulation SLK sú použité silikátové omietky s kremičitým kamenivom so spojivom na báze vodného draselného skla. Silikátový systém zaistí fasáde estetický vzhľad a súčasne tvorí dokonalú ochranu pred atmosférickým znečistením. Omietky uvedeného systému vynikajú svojou paropriepustnosťou, odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

Dryvit Roxsulation SLK

Systém je založený z nehorľavých minerálnych materiálov a minerálnej vlny ako tepelného izolantu a silikátovej omietky ako finálnej vrstvy zatepľovacieho systému. Nehorľavé komponenty systému spĺňajú protipožiarne kritéria a preto je systém doporučený pre budovy so zvýšenými nároky na požiarnu ochranu, prípadne pre budovy, kde je kladený i nárok na akustickou izoláciu. Výhodou systému je paropriepustnosť, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a UV žiareniu.

BORY HOME
BORY HOME
BORY HOME

Ultra – Tex

Systém Ultra-Tex je výnimočný vo svojej všestrannosti, umožňuje zmeniť vzhľad fasády. Vďaka použitiu špeciálnych šablón a akrylátových materiálov, umožňuje vytvorenie vzhľadu kameňa, tehly štvorcov a pod.

Umožňuje neohraničené možnosti, dovoľuje s úspechom zmeniť vzhľad každého typu steny v exteriéri a v interiéri. Vďaka svojej ľahkosti môže byť použitý ako ukončujúca vrstva zatepľovacieho systému.

 

BORY HOME
BORY HOME
BORY HOME

Mozaikové omietky

Ameristone a Stonemist sú omietky na báze 100% modifikovaného akrylátu, imitujúce prírodný kameň pripravené k okamžitému použitiu do exteriéru a interiéru. Môžu sa použiť v systéme zateplenia ako konečná úprava vonkajších stien. Na ich povrch sa doporučuje aplikovať uzavierací náter Seal Clear. Sú to produkty stálofarebné, odolné voči zanášaniu nečistôt a tvorbe pliesní a UV žiareniu.

Ameristone T je mozaiková omietka zložená z akrylátového transparentného spojiva a prírodného kameniva. Dokonale imituje vzhľad brizolitu.

BORY HOME
BORY HOME
BORY HOME

Potrebujete poradiť ?

+421 37 651 23 51

mediderma@mediderma.sk